Brak aktywnych ankiet. |
śląskie » IV liga gr. I | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 16 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
dzisiaj: 179, wczoraj: 209
ogółem: 1 829 430
statystyki szczegółowe
W Niedziele (23.01.2011r.) w hali sportowej przy ul. Św. Jadwigi Królowej Polski w Radomsku odbył się Turniej Piłki Nożnej organizowany przez Zarząd Uczniowskiego Klubu Sportowego ZSP nr 1 ''Mechanik'' w Radomsku i Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim.Zaplanowane było że w turnieju weźmie udział 6 drużyn - Mechanik Radomsko, Lotnik Kościelec, Pilica Koniecpol, Zawisza Pajęczno, Pilica Przedbórz oraz UKS SMS Łódź - które podzielone zostaną na 2 grupy po 3 drużyny.Lecz niestety na czas nie stawił się zespół UKS SMS Łódź,więc z dwóch grup,zrobiła się jedna i turniej został rozegrany sposobem '' każdy z każdym''.Nasza drużyna nie wypadła najgorzej i zajęła 2 miejsce w turnieju.
W rozwinięciu newsa przedstawiamy wyniki oraz tabelę.
1.Pilica Przedbórz 9
2.Pilica Koniecpol 9
3.Lotnik Kościelec 4
4.Mechanik Radomsko 4
5.Zawisza Pajęczno 3
Mechanik Radomsko – Lotnik Kościelec 1:1
Pilica Koniecpol – Pilica Przedbórz 2:3
Mechanik Radomsko – Zawisza Pajęczno 2:3
Lotnik Kościelec – Pilica Przedbórz 3:4
Pilica Koniecpol – Zawisza Pajęczno 2:0
Mechanik Radomsko – Pilica Przedbórz 3:2
Lotnik Kościelec – Zawisza Pajęczno 7:1
Pilica Koniecpol – Mechanik Radomsko 3:1
Pilica Przedbórz – Zawisza Pajęczno 2:0
Lotnik Kościelec – Pilica Koniecpol 0:1
Jaki składem grała pilica na tym turnieju ?
Tu relacja i kilka zdjęć;) www.cz.info.pl/index.php/Sport/ turniej-w-radomsku.html
czy mogłby ktoś napisać jakim składem grała Pilica?
Najbliższa kolejka 17 |
Pilica Koniecpol | 1:1 | Concordia Knurów (b) |
2013-11-17, 13:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Przybyli:
Damian Krawczyk (wypożyczenie Skra Częstochowa)
Robert Kowalczyk (transfer definitywny)
Mateusz Idziak
Piotr Kleina
Michał Tyrek (wypożyczenie)
Odeszli:
Piotr Nowakowski - MKS Myszków
Filip Starczewski - Piast Przyrów
Dawid Bednarczyk - Piast Przyrów (wypożyczenie)
Mateusz Matuszewski - Hetman Włoszczowa
Rafał Berliński - Szczakowianka Jaworzno
Jakub Machura - ( Przemsza Siewierz)