Pilica Koniecpol 1:1 Concordia Knurów (b)

Aktualności

Pilica Koniecpol - Naprzód Ostrowy

• autor: Pilica1967, 2010-08-22 19:39

Lider w Koniecpolu!

Dwie kolejki, dwa zwycięstwa, osiem strzelonych bramek, żadnej straconej i fotel lidera - tak można podsumować pierwsze kolejki w wykonaniu naszej drużyny. Pod dwóch kolejkach zajmujemy pierwsze miejsce w tabeli, minimalnie w tabeli ustępuje nam już tylko Sparta Lubliniec, która podobnie jak nasza drużyna nie straciła punktów ani bramki w obecnych rozgrywkach.

więcej w rozwinięciu..

Mecz rozpoczęliśmy w składzie Rudak - Krawczyk, Dryja, M.Idziak, Nowak, Starczewski, Cieśla, Szyndler, Adamczyk, Michalski, Halewski. Początek meczu to kilka akcji z obu stron, lecz większość z nich była zbyt chaotyczna. Z biegiem czasu jednak Pilica zaczęła uzyskiwać przewagę. Kilka groźnych strzałów naszych jednak nie znalazło drogi do bramki. Lecz kilka minut później po mocnym wstrzeleniu piłki w pole karne bramkarz niepewnie interweniował i wypuścił piłkę z rąk, w zamieszaniu dopadł do niej Starczewski i mieliśmy 1-0. Niedługo później padła druga bramka, z lewej strony dośrodkował Nowak, akcję na długim słupku zamknął Adamczyk i pewnym strzałem z powietrza podwyższył na 2-0. Do przerwy zatem 2-0.

Druga połowa rozpoczęła się od trzech zmian w naszej drużynie na jakie zdecydował się Jarosław Groszek. W szatni pozostali i nie pojawili się już na placu gry: Halewski, Szyndler, M.Idziak. Zaś na boisku zameldowali się kolejno Dorobisz, Kurpios oraz Szwajkowski. Druga część gry to dalsza przewaga naszej drużyny, lecz przeciwnicy tylko czekali na dobrą okazje na kontrę, lecz nie potrafili zagrozić bramce strzeżonej przez Rudaka. Dalsza przewaga została udokumentowana trzecia bramką. Do akcji ofensywnej podłączył się Krawczyk, otrzymał podanie od Kurpiosa i dośrodkował z prawego skrzydła wprost pod nogi Dorobisza, który nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce. Dwie minuty później mamy już 4-0, znowu w roli głównej znalazła się trójka Kurpios, Krawczyk, Dorobisz. Kurpios mocno dośrodkowuje z rzutu rożnego na długi słupek bramki gości, tam pojedynek główkowy wygrywa Dorobisz i zgrywa piłkę na metr od bramki, a tam Krawczyk dopełnia formalności. W ostatniej akcji meczu pada piąta bramka. Pojedynek "jeden na jeden" na prawej stronie wygrywa Adamczyk, przedziera się w pole karne i wykłada piłkę do Siwka, który pakuje piłkę do pustej bramki. I po chwili sędzia kończy spotkanie.

22-08-2010, godz. 17.00 - Koniecpol, ul. Zamkowa 27
Pilica Koniecpol - Naprzód Ostrowy 5-0(2-0)

1:0 - Filip Starczewski
2:0 - Emil Adamczyk (asysta Marek Nowak)
3:0 - Krzysztof Dorobisz (asysta Marcin Krawczyk)
4:0 - Marcin Krawczyk (asysta Krzysztof Dorobisz)
5:0 - Błażej Siwek (asysta Emil Adamczyk)

Skład: Rudak - Krawczyk, Dryja, M.Idziak, Nowak, Starczewski, Cieśla, Szyndler, Adamczyk, Michalski, Halewski

Zmiany:
46 min - schodzi Szyndler  wchodzi Kurpios
46 min - schodzi Halewski wchodzi Dorobisz
46 min - schodzi M.Idziak wchodzi Szwajkowski
70 min - schodzi Michalski wchodzi Siwek

Ławka: Ł.Idziak, Skrzypczyk, Wichrowski