Pilica Koniecpol 1:1 Concordia Knurów (b)

Aktualności

Pilica wznawia treningi

• autor: _muszkieter, 2013-07-08 14:40

Dopiero co zakończył się sezon 2012/13 a w najbliższą środę 10 lipca czas rozpocząć przygotowania do nowego sezonu 2013/14.

Piłkarze Pilicy 10 lipca rozpoczną przygotowania do nowego sezonu. Pierwszy trening zaplanowany na godzinę 18:00 na stadionie miejskim w Koniecpolu. W czasie okresu przygotowawczego rozegramy 6 meczów kontrolnych. Pierwszy już 13 lipca z III ligową SKRĄ Częstochowa

DATA                              DRUŻYNA                                  CZAS            MIEJSCE                    WYNIK

13.07. sobota     PILICA – SKRA Częstochowa      11:00           Częstochowa              (0 : 0) 0 : 1

Rudak, Derejczyk A., Groszek, Wroński, Cieśla, zawodnik testowany, Pluta, Prokop, Adamczyk, Kyzioł, zawodnik testowany

Woldan, Bednarczyk

17.07 środa        PILICA – Warta Zawiercie               19:00          Zawiercie                   (0 : 1) 0 : 1

Woldan, Derejczyk R., Nowak, Wroński, Cieśla, Derejczyk A., zawodnik testowany, Groszek,  Adamczyk, Kyzioł, zawodnik testowany

Rudak, Bednarczyk, Starczewski

20.07 sobota      PILICA – Warta Działoszyn               17:00          Koniecpol                  4 : 3 (3 : 1)

Rudak, Derejczyk R., Nowak, Wroński, zaw.testowany, Derejczyk A., Krawczyk, Starczewski,  Szyndler, Kyzioł, Wolski

Woldan, Bednarczyk, Cieśla

Trzeci sparing za nami i pierwsze zwycięstwo pod wodzą nowego trenera Sebastiana Pluty. Nasz zespół do meczu przystąpił bez czołowych zawodników, którzy wracają z ostatnich urlopów i w poniedziałek już wszyscy zameldują się na treningu. Po dwóch porażkach (1:0) podopieczni Sebastiana Pluty pokonali po ciekawym spotkaniu IV ligową drużynę z Działoszyna 4-3. Bramki dla naszego zespołu strzelali:

Rafał Szyndler

Marcin Wroński X2

Maciej Wolski

Pod dużym znakiem zapytania stoi środowy sparing z Mechanikiem Radomsko. Informować będziemy państwa na bieżąco.

24.07 środa        PILICA – Warta Mstów                    18:30                Mstów                     4 : 3 (3 : 2)

Woldan, Derejczyk R., Nowak, Wroński, Cieśla, Kurpios Michał, Groszek, Krawczyk, Starczewski,  , Kyzioł, Wolski

Rudak, Bednarczyk, Idziak Mateusz

Kolejny zwycięski mecz kontrolny pod wodzą Sebastiana Pluty. Tym razem rywalem Pilicy był beniaminek ligi okręgowej Warta Mstów. Gospodarze szybko obieli prowadzenie. Po niespełna 12 minutach Warta dość nieoczekiwanie prowadziła 0-2. Z minuty na minutę do coraz groźniejszych strzałów dochodził nasz zespół gdzie wynik strzelecki otworzył nasz najlepszy "wojownik" Mateusz Kyzioł. Po dłuższej nieobecności do składu powrócił Michał Kurpios, który jeszcze w pierwszej połowie dołożył dwa trafienia. Do przerwy nasz zespół prowadził 3-2. W pierwsze połowie kontuzji nabawił się nasz obrońca Marek Nowak i w jego miejsce na pole gry został desygnowany po długiej przerwie Mateusz Idziak. Po zmianie stron pierwsze 15 minut było pod dyktando podopiecznych Sebastiana Pluty, którzy powinny strzelić dwie bramki. Niestety tak się nie stało a gospodarze doprowadzili do wyrównania w 77 minucie. Na siedem minut przed końcem spotkania wynik na 4-3 ustalił Mateusz Kyzioł. Po słabej grze wygrywamy w Mstowie z tamtejszą Wartą i odnosimy drugie z rzędu zwycięstwo w stosunku 4-3.

Bramki:

2 X Mateusz Kyzioł

2 X Michał Kurpios

26.07. piątek     PILICA – Unia Sędziszów                    18:00                Sędziszów             4 : 4 (2 : 1)

31.07. sobota     PILICA – Warta Kamieńskie Mł.       18:00                 Kamieńskie Mł.    3 : 2 (1 : 1)

Woldan, Derejczyk R., Kowalczyk, Wroński, Cieśla, Derejczyk A. Kurpios Ma., Krawczyk, Groszek, Kyzioł, Adamczyk

Rudak, Tyrek, Kurpios Mi., Wolski, Klejna

Do rozpoczęcia rozgrywek pozostało 10 dni. Podopieczni Sebastiana Pluty rozegrali kolejny już 6 mecz kontrolny. Rywalem był dobrze znany nam zespół Warty Kamieńskie Młyny. Oba zespoły spotkały się już na wiosnę w Koniecpolu. Pilica wygrała 4-2. Tym razem nasz zespół rozpoczął niemrawie i już w 2 minucie po faulu gospodarze obieli prowadzenie strzałem głową. Z biegiem czasu do głosu zaczęli dochodzić piłkarze Pilicy i na efekt nie trzeba było długo czekać. W 21 minucie wyrównanie dał Rafał Derejczyk a asystę zaliczył Mateusz Kyzioł. Do przerwy bramki już nie padły chodź ku temu były okazje chociażby po strzale Emila Adamczyka bardzo dobrze zachował się bramkarz Warty. Po zmianie stron od mocnego uderzenia ruszył nasz zespół. Świetne prostopadłe podanie do Mateusza Kyzioła i wynik 2-1. Z każdą minutą widać iż akcje zazębiają się a kolejna bramka wisi w powietrzu. W 65 minucie pada bramka numer 3 a strzelcem nie zostaje nikt inny jak tylko Mateusz Kyzioł. Druga połowa bardzo dobra w wykonaniu naszego zespołu. Kolejne akcje suną raz lewą raz prawą stroną i tylko o szczęściu mogą mówić piłkarze gospodarzy że kolejne piłki nie lądują w bramce. Idealnych okazji na bramki nie zamienili Maciej Wolski, Emil Adamczyk i Mateusz Kyzioł, po jego strzale nożycami piłka trafiła w słupek. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się wynikiem 3-1 gospodarze wykorzystali błąd w defensywie i zmniejszyli wynik spotkania.

Bramki:

Rafał Derejczyk

2 X Mateusz Kyzioł

05.08. poniedziałek     PILICA – Warta Kamieńskie Mł.       18:00           Kamieńskie Mł.    5 : 3 (3 : 2)

Rudak, Cieśla, Groszek, Wroński, Kowalczyk, Pluta, Kurpios Ma., Krawczyk, Adamczyk, Kurpios Mi., Kyzioł,

Woldan, Tyrek, Wolski, Klejna

Ostatni mecz kontrolny przed zbliżającym się sezonem rozegrali piłkarze Sebastiana Pluty. Ponownie rywalem był zespół z Warty Kamieńskie Młyny. Piłkarze mecz rozpoczęli nieco inaczej niż w pierwszym spotkaniu i to nasz zespół szybko ruszył pod bramkę rywala. Po 15 minutach i szybkiej akcji w środku pola idealne dośrodkowanie z lewej strony na bramkę zamienił w wyśmienitej formie Mateusz Kyzioł. Niespełna 5 minut później było już 2-0. Strzelcem bramki ponownie stał się Mateusz Kyzioł. Gospodarze zaraz po stracie bramki ruszyli do ataku i na efekt nie trzeba było długo czekać. Dwie minuty później było już 2-1 gospodarze w zamieszaniu pod bramką Przemysława Rudaka zmniejszają wynik. Po stracie bramki mecz się nieco wyrównał lecz Emil Adamczyk pięknym mierzonym strzałem daje kolejną bramkę. Wynik mógłby być jeszcze okazalszy ale strzały Mateusza Kyzioła głową i nieco wcześniej atomowe uderzenie obronił instynktownie bramkarz gospodarzy. Gdy wydawało się, że wynik zakończy się prowadzenie 3-1 przed przerwą strzelamy samobójczą bramkę. Po zmianie stron, gospodarze ruszyli do śmielszych ataków i udokumentowali to wyrównującą bramką. Nasz zespół grał do końca i zachował więcej zimnej krwi. W jednej szybkiej akcji obrona gospodarzy nie przypilnowała samotnie wbiegającego Damiana Krawczyka, który mocnym strzałem po ziemi dał prowadzenie Pilicy. W 85 minucie precyzyjnym strzałem wynik ustalił Emil Adamczyk.